Merhaba ben Murat Demircan.

Bodrum'da freelance / serbest çalışan bir web ve grafik tasarımcısıyım.

1981 İstanbul doğumluyum. Lise yıllarında Photoshop’la tanıştım ve tasarım serüvenim bu sayede başladı. 2005 yılında Photoshop bilgim sayesinde Sonorous’ta işe başladım ve 10 senelik bir Pazarlama Müdürlüğü tecrübesi yaşadım. Bu 10 senelik süre içerisinde kendimi geliştirerek Illustrator ve Indesign programlarına hakim olup şirketin tüm katalog ve basılı dokümanlarını hazırladım. Solidworks, 3Ds Max ve Cinema 4D ile de ilgilenerek 3D görselleştime konusunda da söz sahibi oldum. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ve fotoğrafçıları ile çalışma fırsatı buldum.

Yaklaşık 2 senedir yoluma serbest / freelance çalışarak devam etmekteyim. Bireysel ya da kurumsal firmalar için, web tasarım veya grafik tasarım alanlarında; özgün ve amaca uygun, web sitesi tasarımı çalışmalarım için mobil cihazlarda da problemsiz çalışabilen, modern ve kolay yönetilebilir çalışmalar hazırlamaktayım. Grafik tasarımı çalışmalarım için ise güncel tasarım trendleri göz önünde tutularak logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, afiş, reklam tasarımları yapıyorum. Portfolyoma göz atın.

Uzmanlık Alanlarım

Grafik Tasarımı

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, basılı matbu işlerin tamamı

Web Tasarımı

Wordpress, kurumsal veya şahsi siteler, e-ticaret, blog, mobil uyumlu, Html5, Css3, Php, Mysql, Jquery

SEO Optimizasyonu

Anahtar kelime analizi, anahtar kelime yoğunluğu, Backlink, Seo uyumlu makale, Google da üst sıralara çıkma

Projeleriniz için teklif isteyin.

Web veya Grafik Tasarım projesi talepleriniz için ücretsiz fiyat teklifi alın, projeleriniz en kısa sürede hayata geçsin.

Teklif İste