Murat Demircan
Murat Demircan

Bodrum'da freelance çalışan bir web & grafik tasarımcı, SEO uzmanıyım.

1981 İstanbul doğumluyum. Lise yıllarında Photoshop’la tanışmam ile tasarım maceram başladı. 2005 yılında Photoshop bilgim sayesinde Sonorous firmasında işe başladım ve 10 senelik bir Pazarlama Müdürlüğü tecrübesi yaşadım. Bu 10 senelik süre içerisinde kendimi geliştirerek Illustrator ve Indesign programlarına hakim olup şirketin tüm katalog ve basılı dokümanlarını hazırladım. Solidworks, 3Ds Max ve Cinema 4D ile de ilgilenerek 3D renderlar ile ürün görsellerini oluşturdum. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ve fotoğrafçıları ile çalışma fırsatı buldum.

Yaklaşık 5 senedir yoluma freelance çalışarak devam etmekteyim. Sadece Bodrum’da değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun projeleriniz için her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yaparım?
  • Grafik Tasarımı
  • Web Tasarımı
  • Logo Tasarımı
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • 3D Render
  • SEO
  • Sosyal Medya Tasarımları
  • Katalog / Broşür Tasarımı

Neden Freelance Tasarımcı
olarak çalışmaktayım?

Freelance (serbest) çalışan kişiler; konularında uzman ve yetenekli kişilerdir ve genellikle proje ya da iş bazlı çalışırlar. Serbest olarak çalıştıkları için size ekstra külfetleri yoktur. Maaş, vergi, yol, yemek gibi maliyetlerden sizi kurtarırlar. Bu nedenle daha düşük bütçeler ayırarak uygun fiyatlarda bir freelance web tasarımcıyla çalışıp, harika bir web sitesine, logoya vs. sahip olabilirsiniz.

Freelance tasarımcılar elindeki projeyi bitirmeden başka bir projeye başlamazlar. Elindeki işe daha fazla konsantre oldukları için daha hızlı çalışır ve işlerini kısa sürede teslim ederler.

Hizmetlerim

Bir web sitesine, logo, kartvizit, katalog, broşür tasarımına, hatta web sitenizin barındırılmasına ihtiyaç duyarsanız size yardımcı olmak isterim. Ayrıca mevcut kurumsal maillerinizi Yandex mail alt yapısına taşıyor, iletişiminizi kesintisiz sürdürmenizi sağlıyorum.

Web Tasarımı

Web siteniz için, işletmenizin veya bireysel girişiminizin öne çıkmasına yardımcı olacak, benzersiz bir tasarım yaratmaya çalışıyorum.

Ayrıntılar

Grafik Tasarımı

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, matbu evraklarınızın tamamını sizin için tasarlıyorum.

Ayrıntılar

SEO Hizmeti

Sektör ve rakip analizi sonuçları ile site içi ve dışı profesyonel SEO çalışmaları yaparak, arama motoru optimizasyonu yapıyorum.

Ayrıntılar

Hosting Çözümleri

Web sitenizi uygun fiyatlarla Türkiye lokasyonlu Veridyen Hosting altyapısı ve güvencesi altında barındırıyorum.

Ayrıntılar

Sosyal Medya

Sosyal medyayı bir plan dahilinde yönetiyor, ilgi çekici içerikler ile marka bilinirliğinizi arttırıp hedef kitleyi size yönlendiriyorum.

Ayrıntılar

Kurumsal E-Posta

Firmanızın mail alt yapısını, Yandex'in kurumsal alt yapısına taşıyor, iletişiminizi kesintisiz hale getiriyorum.

Ayrıntılar

Müşteri Yorumları

“Murat Bey ile birlikte 2 şirketimizin web sitesini sıfırdan kurduk. Ayrıca 1 şirketimizin web sitesini de yeniledik. İsteklerimizi çok iyi anlayıp başarılı bir şekilde tasarladığın için, bizim vizyonumuza gelecek kattığın ve hızlı çözümler ürettiğin icin çok teşekkürler.”

Levent Yılmazİklim Klima, Aquapol Türkiye

“Anlaşılabilmek… Çok güzel bir olgu. Ne demek, ne anlatmak, nasıl bir duygu vermek istediğinin anlaşılabilmesi… Teknolojinin ve sanal dünyanın çok hızlı bir şekilde hayatımıza girdiği bu yıllarda, sizi gerçekten anlayan, siz söylemeden harekete geçen, sizin markanızı kendi markası gibi benimseyip ona göre davranan birini bulabilmek; hele bir de ona “markanızı - websitenizi” emanet etmek pek de kolay bir seçim değil! Eğer şu anda bu yazdıklarımı okuyorsanız, bilin ki doğru yerdesiniz! Bundan 3 sene önce kendisine emanet ettiğim websitemi, “Bütünsel Yaşam Kavramını” en iyi şekilde anlayarak hayata geçirdiği için tekrardan kendisine çok teşekkür ederim!”

Ayça KaşıkcıBütünSEN

“Murat Bey gerçekten işinin ehli, çalıştığı kişilere, kurumlara, yaptığı işe çok fazla önem veren, gerçek bir profesyonel. Kendisiyle çalıştığım için çok şanslı hissediyor ve herkese öneriyorum.”

Serhan ÇelikBiotat

Yeterince konuştuk, artık çalışma vakti...