Web siteniz, ürün veya hizmet kalitenizi yansıtır. Her bütçeye uygun hızlı ve etkili web çözümleri almak için doğru yerdesiniz. Profesyonel bir web sitesi yaptırın. Markanıza gerekli değeri gösterin!

Freelance web tasarımı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Görüşelim...

Portfolyo

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Hakkında Detaylar:

E-ticarete hazır mısınız? E-ticaret siteleri şirketlerin ürünlerini ya da hizmetlerini internet üzerinden online satışını sağlayan platformlardır. Bir çok kuruluş günümüzde satışlarını internet üzerinden sanal mağaza ile yapmaktadır. Maliyetlerinin düşük olması, bulundukların bölgenin hatta ülkenin dışına bile satış yapabilme imkanı, kolay, etkili ve ucuz reklam olanakları, firmaların elektronik ticaret (sanal marketinternet mağazası) yapmalarını neredeyse zorunlu kılmaktadır.

Sizin için anahtar teslim profesyonel, e-ticaret sitesi tasarımı yapabilirim. E-ticaret sitesi tasarımı ile sanal mağaza açmanın maliyeti 5000TL‘den başlamaktadır. E-ticaret sitesi tasarımı çok detaylı bir konu olduğu için doğru teklif için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal market kurmak için piyasada bir çok hazır e-ticaret scripti bulunmaktadır. Ancak bunların bir çoğu amatörce yazılmış, içinde eski kodlama teknolojileri barındıran, tasarım açısından oldukça itici, günümüz web tasarım anlayışından uzak hazır e-ticaret yazılımlarıdır.

Ben, günümüz ihtiyaçlarını karşılamayan e-ticaret sitelerini değil, müşterinin istek ve talepleriyle uyumlu, estetik açıdan zengin, firmanızın kurumsal çizgilerine uyan ve dünya çapında güvenilir WordPress altyapısının profesyonel e-ticaret alt yapısı olan WooCommerce‘ kullanıyorum. WooCommerce, günümüz kodlama teknolojileriyle oluşturulmuş WordPress alt yapısının bir eklentisidir ve sürekli geliştirilmektedir.

E-ticaret sitenizin sadece tasarım kısmıyla değil, işlevi açısından da firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan online alışveriş siteleri kurarım.

WooCommerce, e-ticaret yazılımını dünyanın en büyük firmaları ve markaları da kullanmaktadır.

Yaptığımız alışveriş sitesi tasarımları, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarla da uyumludur.