Web siteniz, ürün veya hizmet kalitenizi yansıtır. Her bütçeye uygun hızlı ve etkili web çözümleri almak için doğru yerdesiniz. Profesyonel bir web sitesi yaptırın. Markanıza gerekli değeri gösterin!

Freelance web tasarımı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Görüşelim...

Portfolyo

Kişisel Blog Sitesi Tasarımı Hakkında Detaylar:

Sizin için anahtar teslim profesyonel bir blog sitesi oluşturabilirim. Bu hizmetin içerisine wordpress kurulumu + ücretli tema ( 60$ değerinde ) + tema Türkçeleştirme + tüm gerekli eklentilerin kurulması ve ayarlarının yapılması + otomatik yedekleme eklentisi + standart sayfaların oluşturulması (anasayfa, hakkımızda, iletişim vs.) + site içi SEO ayarları + arama motoru kaydı ve tüm site ayarlarının yapılması gibi işlemler dahildir.

Anahtar teslim blog sitesi kurulum ücreti ise 1500 TL + KDVdir. Ben blogunuzu sizin için kurar, size ise sadece içerik girmek kalır. Eğer bu teklifim ilginizi çekerse, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet aşamaları ve detayları ise şu şekildedir;

Öncelikle sizi dinliyorum. Yapılacak işi tamamen anlamaya çalışıyor, ihtiyacınız olan çözüme gidecek doğru yolu birlikte istişare ederek bulmaya çalışıyorum. Mevcut alan adınız ve hostinginiz var mı bunu bilmem gerekir? Eğer yoksa sizin için alan adınızı ve hostinginizi almakla işe başlıyoruz. Alan adı ve hosting fiyatları dolar kuruna göre değişkenlik göstermektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermek gerekirse alan adı için (.com uzantılı alan adı için) yıllık 100 TL, hosting için ise yıllık 300 TL gibi bir ücreti mevcuttur. Eğer alan adı ve hostinginiz mevcutsa özellikle hostinginizin şifrelerini sizden alıyor ve kuracağım alt yapıya uygun olup olmadığını kontrol ediyorum. Alt yapımızda herhangi bir problem yoksa blog sitenizin yapımına başlıyorum.

Tasarım aşamasında sitenizin görünümü ile ilgili ücretli ya da ücretsiz hazır tasarım şablonlarından birini seçebilirsiniz. Ücretli temalar başta belirttiğim üzere 60$ civarında bir ücreti var. Ücretsiz bir tema seçerseniz yine başta belirttiğim blog sitesi kurma ücreti olan 1500 TL den 300 TL indirim yaparım.

Bir temanın demosu nasıl görünüyorsa, bilin ki sizin blogunuzda da aynen o demoda ne görüyorsanız birebir aynıları olacaktır ki benim verdiğim blog kurulumu hizmetine bu da dahildir. Yani blogunuza seçtiğiniz, beğendiğiniz temanın demo görünümünün birebir aynısı kurulacaktır. (Bir temanın birden çok demo görünümü olabilir. Siz hangi demo görünümünün kurulmasını istiyorsanız, ben onu kurarım.)

Ardından gerekli tüm eklentiler ( Cache – SEO – Güvenlik – Anti Spam Eklentisi – Sosyal Paylaşım Eklentisi – Backup) kurulur ve ayarları yapılır.

Eklentilerin kurulumundan sonra blogunuzun google kaydı, temanızın Türkçeleştirilmesi, blog ayarlarınızın yapılması, gerekli sayfalarınız oluşturulması ( hakkımda / iletişim vs. ) gibi bir çok işlem yapılır ve blogunuz size anahtar teslim verilir. Size sadece içerik girmek kalır.

Hizmet tamamen bundan ibarettir. Bu hizmet sadece kurulum hizmetidir. Blogunuzu max. 1 hafta içerisinde teslim ederim.