Web siteniz, ürün veya hizmet kalitenizi yansıtır. Her bütçeye uygun hızlı ve etkili web çözümleri almak için doğru yerdesiniz. Profesyonel bir web sitesi yaptırın. Markanıza gerekli değeri gösterin!

Freelance web tasarımı konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Görüşelim...

Portfolyo

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hakkında Detaylar:

Sizin için anahtar teslim profesyonel, kurumsal bir web sitesi tasarımı yapabilirim. Bu hizmetin içerisine wordpress kurulumu + ücretli tema ( 60$ değerinde ) + tema Türkçeleştirme + tüm gerekli eklentilerin kurulması ve ayarlarının yapılması + otomatik yedekleme eklentisi + standart sayfaların oluşturulması (anasayfa, hakkımızda, iletişim vs.) + site içi SEO ayarları + arama motoru kaydı ve tüm site ayarlarının yapılması gibi işlemler dahildir.

Anahtar teslim web sitesi kurulum ücreti ise 2500 TL + KDVdir. Fiyatlara ekstra gelecek alt kırımlı ürün sayfaları dahil değildir. Eğer bu teklifim ilginizi çekerse, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet aşamaları ve detayları ise şu şekildedir;

  1. Sizi dinliyorum
  2. Planlıyorum
  3. Tasarlıyorum
  4. Test ediyorum
  5. Yayınlıyorum

1- Öncelikle sizi dinliyorum. Yapılacak işi tamamen anlamaya çalışıyor, ihtiyacınız olan çözüme gidecek doğru yolu birlikte istişare ederek bulmaya çalışıyorum.

2- Planlama aşamasında öncelikle mevcut alan adınız ve hostinginiz var mı bunu bilmem gerekir? Eğer yoksa sizin için alan adınızı ve hostinginizi almakla işe başlıyoruz. Alan adı ve hosting fiyatları dolar kuruna göre değişkenlik göstermektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermek gerekirse alan adı için (.com uzantılı alan adı için) yıllık 100 TL, hosting için ise yıllık 300 TL gibi bir ücreti mevcuttur. Eğer alan adı ve hostinginiz mevcutsa özellikle hostinginizin şifrelerini sizden alıyor ve kuracağım alt yapıya uygun olup olmadığını kontrol ediyorum. Alt yapımızda herhangi bir problem yoksa site haritasını oluşturuyor ve sizinle paylaşıyorum.

3- Tasarım aşamasında sitenizin görünümü ile ilgili ister hazır tasarım şablonlarından birini seçebilirsiniz, isterseniz de ek bir ücret ödeyerek tamamen size özel, sıfırdan tasarlamamı isteyebilirsiniz. Hazır temalardan birini seçerseniz hemen işlemlere başlıyorum. Sıfırdan tasarlamamı istediğiniz bir tasarım için öncelikle siteyi görsel olarak tasarlayıp size onayınızı alıyorum. Daha sonra tasarlanan görsel siteyi web sitesi haline getiriyorum. Ardından başta belirttiğim tüm işlemleri (gerekli tüm eklentilerin kurulması, seo ve backup işlemleri vb.) yapıp test aşamasına geçiyoruz

4- Test aşamasında siz ve ben siteyi test ederken, aynı zamanda sizden siteyle ilgili eklenecek, çıkacak ya da düzeltilecek olan yerlerin bilgisini istiyorum ve düzenliyorum.

5- Nihayetinde sitenizi yayına açıyor ve hayata geçiriyorum.

Web tasarımı hizmetim bundan ibarettir. Eğer benimle çalışmak isterseniz iletişim bölümünden bana ulaşabilir detayları görüşebiliriz

  Önemli Not: Tasarımı yapılan siteyle ilgili tüm yazılı ve görsel içerik müşteriye aittir. Tasarımcıya ait bulunması gereken görseller olursa görsellerle ilgili ek lisanslama maliyeti çıkabilir.